
Шафа середньотемпературна ВВT350H Gooder
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 70 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 80 кг |
| Відстань між полицями | 230 мм |
| Замок | Є |
| Климатичний клас | 3 |
| Об'єм, л | 320 л |
| Освітлення | LED |
| Потужність | 0,135 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 1350х520х900 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1430х580х1045 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Тип дверей | двостулкові |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Чорний колір, матеріал корпусу фарбований метал, всередині пластик |
| Хлодоген | R290 |
- Ціна: 32 265 ₴

