Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 180 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 190 кг |
| Відносна вологість | 65% |
| Додатково | Всередині і зовні нержавіюча сталь |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +30 С° |
| Замок | Є |
| Климатичний клас | 4 |
| Матеріал полиць | Метал з поліуретаном |
| Об'єм, л | 1300 л |
| Освітлення | LED |
| Потужність | 0,52 кВт кВт |
| Розмір полок | 650х530 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 1480х830х2010 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1580х930х2110 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | доводчик дверей,цифровий термостат,авторозморожування |
| Хлодоген | R290 |