Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 174 кг |
|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | DSC |
|
| Вага в упаковці | 189 кг |
| Ефективний об'єм | 785 л |
| Климатичний клас | 3 |
| Матеріал полиць | метал покритий ПВХ |
| Напруга | 230/50В |
| Об'єм, л | 1122 л |
| Потужність | 0,9 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200х755х1990 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1260х840х2140 мм |
| Розміри внутрішні | 1090х572х1533 мм |
| Споживання електроенергії | 6,8 kWh/24h |
| Темп.режим | 0...+7°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Скляні двері купе,динаміка,без канопе,R290,LED світло,механічне управління,колір білий,термометр |