Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 74 кг |
|
| Країна виробник | Туреччина |
|
| Вага в упаковці | 81 кг |
| Ефективний об'єм | 345 л |
| Климатичний клас | 4 |
| Напруга | 230/50В |
| Об'єм, л | 372 л |
| Освітлення | LED |
| Потужність | 0,37 кВт кВт |
| Розмір полок | 360х500 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 640х595х1840 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 660х620х1920 мм |
| Розміри внутрішні | 505х462х1555 мм |
| Розташування дверей | не змінні |
| Споживання електроенергії | 1.7 kWh/24h |
| Темп.режим | +1°C...+10°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Скляні двері,без канопе,R600А,статіка+динаміка, термометр,механічне управління, замок,колір білий, |
| Хлодоген | R600a |