Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 91 кг |
|
| Країна виробник | Туреччина |
|
| Вага в упаковці | 102 кг |
| Ефективний об'єм | 270 л |
| Замок | Є |
| Климатичний клас | 4 |
| Колір | Білий |
| Напруга | 230/50В |
| Об'єм, л | 300 л |
| Освітлення | LED |
| Потужність | 0,6 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 595х640х1840 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 660х620х2000 мм |
| Розміри внутрішні | 475х440х1555 мм |
| Розміщення агрегату | нижнє |
| Розташування дверей | не змінні |
| Споживання електроенергії | 8.3 kWh/24h |
| Темп.режим | -18°C...-23°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Скляні двері,без канопе, хладоген R290,статіка,термометр,механ.управління |