
Шафа холодильна вітрина CD14SM-S3003C Snaige
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 32 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Литва |
| Виробник | Snaige |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 35 кг |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |
| Ефективний об'єм | 123 л |
| Клас енергоспоживання | З |
| Колір | Білий |
| Об'єм, л | 130 л |
| Розмір полок | 450x324 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х560х850 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 630х570х920 мм |
| Розміри внутрішні | 469х465х725 мм |
| Розташування дверей | праві |
| Рівень шуму dB (A) | 43 |
| Система охолодження | Статична |
| Темп.режим | -2...+14(+16...+32) |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R600a |
- Ціна: 16 200 ₴

