
Прижимний паніні гриль електричний MTS-CK MARS
| Габаритні розміри гриля | |
|---|---|
| Вага | 30 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | корпус нерж сталь. поверхня чугун |
| Зони нагріву | 2 |
| Потужність | 2.6 кВт кВт |
| Розмір поверхні | 520х260 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 54х33х25 мм |
| Торгова марка | Mars |
| Характеристики | Двопостовий, регулювання температури |
- Ціна: 9 585 ₴

