
Прижимний паніні гриль електричний MTS-20 MARS
| Габаритні розміри гриля | |
|---|---|
| Вага | 28 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | корпус нерж сталь. поверхня чугун |
| Зони нагріву | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 2.5 кВт кВт |
| Розмір робочої поверхні | 480х280 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 50х35х25 мм |
| Торгова марка | Mars |
| Характеристики | Індикатор увімкнення.Регулювання температури Однопостовий |
- Ціна: 10 440 ₴

