
Апарат для шаурми електричний MED-03 MARS
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 25 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шампуру | 63 см |
| Додатково | Жароміцне скло ROBAX |
| Завантаження м'яса | 40 кг |
| Зони нагріву | 3 |
| Напруга | 220/380 В |
| Потужність | 4,2 кВт кВт |
| Підключення | Апарат 380 В, мотор 220 В |
| Розміри (ДхШхВ) | 320х480х900 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 350х550х950 мм |
| Торгова марка | Mars |
| Характеристики | Верхній привід, Роздільне регулювання тенів, корпус с нержавіючої сталі |
- Ціна: 25 695 ₴

