
Вакумна пакувальна машина MATIC 50
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг кг |
| Вага в упаковці | 12 кг |
| Довжина шву | 500 мм |
| Додатково | Для використання потрібні гофровані пакети |
| Корпус | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 1N 230V |
| Потужність | 0,35 кВт кВт |
| Потужність насосу | 40 л/хв |
| Розмір камери | без камери |
| Розміри (ДхШхВ) | 520x280x170 мм |
| Торгова марка | Euromatic |
| Характеристики | Ручне управління |
- Ціна: 34 335 ₴

