
Вакумна пакувальна машина MATIC 40
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг кг |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Довжина шву | 400 мм |
| Додатково | Для використання потрібні гофровані пакети |
| Корпус | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 1N 230V |
| Потужність | 0,27 кВт кВт |
| Потужність насосу | 20 л/хв |
| Розмір камери | без камери |
| Розміри (ДхШхВ) | 420x280x170 мм |
| Торгова марка | Euromatic |
| Характеристики | Ручне управління |
- Ціна: 23 400 ₴

