
Вакумна пакувальна машина EURO-MINI ANALOGIC
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Довжина шву | 350 мм |
| Додатково | Для використання потрібні гофровані пакети |
| Напруга | 1N 230V |
| Потужність | 0,25 кВт кВт |
| Потужність насосу | 20 л/хв |
| Розмір камери | без камери |
| Розміри (ДхШхВ) | 370x275x130 мм |
| Торгова марка | Euromatic |
| Характеристики | Ручне управління |
- Ціна: 16 200 ₴

