Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 130 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 140 кг |
| Викладка і передня панель | нержавійка |
| Климатичний клас | 3 |
| Освітлення | LED |
| Потужність | 0,32 кВт кВт |
| Розмір верхньої полиці | 802х220 мм |
| Розмір викладки | 766х426 мм |
| Розмір нижньої полиці | 802х320 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 900х730х1200 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1000х830х1300 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Склопакет, регульована полиця, автоматичне випаровування талої води, цифровий термостат |
| Хлодоген | R290 |