
Прижимний паніні гриль газовий MTS-20G MARS
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 28 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальні витрати (V) | 0.37 м3/рік |
| Потужність | 3,5 кВт кВт |
| Розмір поверхні | 470х260 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 550х445х255 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 560х500*х280 см |
| Торгова марка | Mars |
| Характеристики | Однопостовий. Поверхні – ребристі |
- Ціна: 9 135 ₴

