
Прижимний паніні гриль газовий MTS-12G MARS
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 22 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальні витрати (V) | 0.37 м3/рік |
| Потужність | 3,5 кВт кВт |
| Розмір поверхні | 370х230 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 470×400×230 мм |
| Торгова марка | Mars |
| Характеристики | Однопостовий. Поверхні – ребристі |
- Ціна: 7 740 ₴

