
Шафа холодильна вітрина CD29DM-S302SE Snaige
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 55 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Литва |
| Виробник | Snaige |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 60 кг |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |
| Ефективний об'єм | 275 л |
| Замок | Немає |
| Клас енергоспоживання | D |
| Об'єм, л | 290 л |
| Розмір полок | 520 x 365 |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х600х1450 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620х630х1510 мм |
| Розташування дверей | праві/змінні |
| Система охолодження | Динамічна |
| Темп.режим | -2...+14(+16...+32) |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R600a |
- Ціна: 21 690 ₴

