
Кип'ятильник електричний 22л R36 Remta
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.5 кг |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Виробник | Remta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 22л |
| Розміри (ДхШхВ) | 370х350х510 мм |
| Темп.режим | +30°C...+100°C |
| Торгова марка | Remta |
| Характеристики | Одна стінка. Нержавіюча сталь.Приблизна кількість чашок 250 шт |
- Ціна: 3 015 ₴

