
Апарат для шаурми електричний МА04 Remta нижній привід
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 40 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Remta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шампуру | 97 см |
| Завантаження м'яса | 60 кг |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 6,25 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 520x700x1400 мм |
| Торгова марка | Remta |
- Ціна: 34 335 ₴

