
Апарат для шаурми електричний МА03 Remta нижній привід
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 36 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Remta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шампуру | 81 см |
| Завантаження м'яса | 50 кг |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 5,4 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 520х700х1250 мм |
| Торгова марка | Remta |
- Ціна: 31 095 ₴

