
Прижимний паніні гриль газовий R74Z Remta
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 20 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Remta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1.8 кВт кВт |
| Розмір поверхні | 400х280 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 480х480х300 мм |
| Торгова марка | Remta |
| Характеристики | LPG, електрозапалювання. Корпус нержавійка.Рифлена поверхня, чугун. |
- Ціна: 10 755 ₴

