
Вітрина саладетта VRX1500/380 Gooder
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 59 кг |
| Додатково | Гастроемності в комлект не входять |
| Потужність | 0,18 кВт кВт |
| Розмір гастроємностей | GN 1/3 5шт + GN 1/2 1 шт |
| Розміри (ДхШхВ) | 1500х395х435 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1600х495х535 мм |
| Система охолодження | Статична |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Агрегат європейського стандарту,цифровий терморегулятор,корпус з AISI304 |
| Хлодоген | R600a |
- Ціна: 18 495 ₴
