
Сушки - стелажі багаторівневі з піддоном
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 15 г |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість рівнів сушіння | 5 |
| Довжина: | 500 |
| Тип поиць | |
| Тип поиць | Комбіновані ( верх-стакани/ низ - тарілки ) |
- Ціна: від 5 000 ₴

