
Полки - сушки трирівневі з піддоном
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сушіння | Настінна |
| Кількість рівнів сушіння | Три |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага | 9 г |
| Колір | Сріблястий |
| Основні | |
| Тип полиці | Для стаканів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 500 |
- Ціна: від 3 500 ₴

