
Полки - сушки однорівневі з піддоном
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сушіння | Настінна |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 4 г |
| Колір | Сріблястий |
| Тип полиці | |
| Тип полиці | Для тарілок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 500 |
- Ціна: від 1 400 ₴

