Зонти витяжні острівні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Тип витяжки | Острівна |
| Режими роботи | Відвід |
| Ширина | 700 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 400 мм |
| Максимальна висота | 50 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: від 2 900 ₴

