Витяжні зонти пристінні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 400 мм |
| Максимальна висота | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте

