Мийка двосекційна з надбудовою
⚙ Мийка двосекційна з надбудовою
Професійна двосекційна мийка з нержавіючої сталі для кафе, ресторанів, пекарень, магазинів та харчових виробництв. Надбудова з полицями допомагає ефективно організувати робочий простір та зручно розмістити посуд, інвентар або кухонне приладдя на професійній кухні HoReCa.
✓ харчова нержавіюча сталь
✓ дві мийні секції
✓ надбудова / верхні полиці
✓ зручна організація робочої зони
✓ стійкість до вологи та корозії
✓ просте очищення та догляд
📏 Виготовляємо мийки будь-яких розмірів під замовлення
Можливі варіанти:
• з бортом або без борта
• з полкою або без полки
• з отвором або без отвору під змішувач
• з однією або двома верхніми полицями
• різна глибина мийних секцій
• зварні або штамповані секції
• стандартні та нестандартні розміри
• посилені конструкції
🔹 Мийні секції можуть бути:
• зварні
• штамповані зі скругленими кутами
🔹 Також виготовляємо:
• мийки без надбудови
• односекційні мийки
• трисекційні мийки
• столи з мийкою
• виробничі столи
• меблі з нержавійки для HoReCa
✔ Власне виробництво
✔ Індивідуальні розміри
✔ Швидкий прорахунок
✔ Доставка по Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 350 мм |
| Ширина мийки | 600 мм |
| Висота мийки | 850 мм |
| Довжина мийки | 1000 мм |
| Надбудова над мийкою | |
| Надбудова над мийкою | Так |
- Ціна: від 3 900 ₴

