Мийка двосекційна без борта
⚙ Мийка двосекційна без борта
Практична двосекційна мийка з нержавіючої сталі для кафе, ресторанів, магазинів, пекарень та харчових виробництв. Конструкція без борта підходить для центрального розміщення та забезпечує зручну організацію робочого простору на професійній кухні HoReCa.
✓ харчова нержавіюча сталь
✓ дві мийні секції
✓ конструкція без борта
✓ стійкість до вологи та корозії
✓ гігієнічна поверхня
✓ легке очищення та догляд
📏 Виготовляємо мийки будь-яких розмірів під замовлення
Можливі варіанти:
• з полкою або без полки
• з отвором або без отвору під змішувач
• різна глибина мийних секцій
• зварні або штамповані секції
• стандартні та нестандартні розміри
• моделі на колесах
• посилені конструкції
🔹 Мийні секції можуть бути:
• зварні
• штамповані зі скругленими кутами
🔹 Також виготовляємо:
• мийки з бортом
• двосекційні мийки з полкою
• трисекційні мийки
• столи з мийкою
• виробничі столи
• меблі з нержавійки для HoReCa
✔ Власне виробництво
✔ Індивідуальні розміри
✔ Швидкий прорахунок
✔ Доставка по Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Наявність борта | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 350 мм |
| Ширина мийки | 600 мм |
| Висота мийки | 850 мм |
| Довжина мийки | 1000 мм |
- Ціна: від 3 300 ₴

