Мийка односекційна без отвору під змішувач
⚙ Мийка односекційна з полкою з нержавіючої сталі
⚙ Мийка односекційна без отвору під змішувач
Практична мийка з нержавіючої сталі для кафе, ресторанів, пекарень, магазинів та харчових виробництв. Модель без отвору під змішувач підходить для встановлення настінного змішувача та професійного використання на кухнях HoReCa.
✓ харчова нержавіюча сталь
✓ одна мийна секція
✓ без отвору під змішувач
✓ стійкість до вологи та корозії
✓ гігієнічна поверхня
✓ простий догляд та очищення
📏 Виготовляємо мийки будь-яких розмірів під замовлення
Доступні варіанти:
• з бортом або без борта
• з полкою або без полки
• з надбудовою
• різна глибина мийної секції
• стандартні та нестандартні розміри
• моделі на колесах
• посилені конструкції
🔹 Мийна секція може бути:
• зварна
• штампована зі скругленими кутами
🔹 Також виготовляємо:
• мийки з отвором під змішувач
• двосекційні та трисекційні мийки
• столи з мийкою
• виробничі столи
• меблі з нержавійки для HoReCa
✔ Власне виробництво
✔ Індивідуальне виготовлення
✔ Швидкий прорахунок
✔ Доставка по Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 1 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 30 мм |
| Ширина мийки | 600 мм |
| Висота мийки | 850 мм |
| Довжина мийки | 600 мм |
- Ціна: від 2 000 ₴

