Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 86 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 97 кг |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +30 С° |
| Клас енергоспоживання | З |
| Климатичний клас | 4 |
| Корпус | Нержавіюча сталь ззовні і всередені |
| Напруга | 230 В/50 Гц |
| Об'єм, л | 260 л |
| Потужність | 0,254 кВт кВт |
| Розмір полок | 330х530 мм |
| Розмір проєму двері | 340х560 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 1360х700х860 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1390х730х900 мм |
| Розміри внутрішні | 795х580х570 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Темп.режим | -2°C...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | цифровий термостат, автоматичні двері |
| Хлодоген | R290 |