
Гриль електричний жарочна поверхня RS96 Remta
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 34 кг |
| Виробник | Remta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 2.6 кВт кВт |
| Розмір поверхні | 660х390 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 700х510х220 мм |
| Торгова марка | Remta |
| Характеристики | Гладка.Бічні та пристінні борти. Індикатор увімкнення |
- Ціна: 10 530 ₴

