Шкафы нерж. однодверные
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | УКРАЇНА |
| Тип мебели | шкаф |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Многофункциональный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 1600 мм |
| Вес | 25 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип відкривання дверей | Розпашні |
| Кількість дверей | 1 |
- Цена: от 7 000 ₴

