
Шафа середньотемпературна GN-400TN Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 92 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 104 кг |
| Дополнительно | Всередині і зовні нержавіюча сталь |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +30 С° |
| Замок | Є |
| Класс энергопотребления | D |
| Климатичний клас | 4 |
| Материал | Нержавіюча сталь AISI201 |
| Материал полок | Метал з поліуретаном |
| Объем, л | 450 л |
| Охлаждение | Динамическое |
| Мощность | 0,26 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 680х710х2010 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 705х745х2045 мм |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Цифровий термостат, регульовані полиці, авторозморожування |
| Хлодоген | R290 |
- Цена: 38 430 ₴

