
Слайсер MS-220 Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 16 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Диаметр ножа | 220 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 19 кг |
| Корпус | алюминий |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 0,21 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 560х460х410 мм |
| Толщина нарезки | 0-15 мм |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | ніж сталь, вбудований пристрій для заточування |
- Цена: 15 660 ₴

