
Паруса саладетта VRX1800/380 Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 50 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 61 кг |
| Дополнительно | Гастроемності в комлект не входять |
| Мощность | 0,17 кВт кВт |
| Розмір гастроємностей | GN 1/3 8 шт |
| Розміри (ДхШхВ) | 1800x395x435 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1900х495х535 мм |
| Система охлаждения | Статична |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Агрегат європейського стандарту,цифровий терморегулятор,корпус з AISI304 |
| Хлодоген | R600a |
- Цена: 19 350 ₴

