
Стол холодильный среднетемпературный GN4TN Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 114 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 134 кг |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +30 С° |
| Класс энергопотребления | С |
| Климатичний клас | 4 |
| Корпус | Нержавіюча сталь ззовні і всередені |
| Напряжение | 230В/50 Гц |
| Объем, л | 550 л |
| Мощность | 0,354 кВт кВт |
| Розмір полок | 330х530 мм |
| Розмір проєму двері | 340х560 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 2230х700х860 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 2260х730х900 мм |
| Розміри внутрішні | 1665х580х570 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Темп.режим | -2°C...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | цифровий термостат, автоматичні двері |
| Хлодоген | R290 |
- Цена: 58 725 ₴

