
Мельница для чулок MPAN-E MARS
| Габаритные размеры гриля | |
|---|---|
| Вес | 11 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр блина | 10 см |
| Мощность | 2.5 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 420х410х180 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 450х500х200 мм |
| Торгова марка | Mars |
| Характеристики | Корпус із нержавіючої сталі, тефлонове покриття, автоматичний термостат |
- Цена: 8 730 ₴

