
Мельница одинарная MKE-01 MARS
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 кг кг |
| Диаметр блина | 39 см |
| Мощность | 2.5 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 420х410х180 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 450х500х200 мм |
| Торгова марка | Mars |
| Характеристики | Корпус із нержавіючої сталі, тефлонове покриття, автоматичний термостат |
- Цена: 8 325 ₴

