
Ведро для транспортировки пищи SS 20 Gooder
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2 кг кг |
| Вага в упаковці | 2,8 кг |
| Дополнительно | Подвійні стінки |
| Объем, л | 17,5 л |
| Розміри (ДхШхВ) | 310х350 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 330х330х355 мм |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Нержавіюча сталь AISI 304 |
- Цена: 2 340 ₴

