
Шкаф среднетемпературный BR400V Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 80 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 90 кг |
| Климатичний клас | 5 |
| Материал полок | фарбований метал |
| Объем, л | 380 л |
| Освещение | Немає |
| Мощность | 0,135 кВт кВт |
| Розмір полок | 410х485 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 595х662х1882 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 660х665х2050 мм |
| Розташування дверей | праві/змінні |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Темп.режим | 0...+ 8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Глухі двері,без канопе, колір білий,цифровий термостат,автоматичні двері |
| Хлодоген | R290 |
- Цена: 28 620 ₴

