
Шкаф низкотемпературный BF400VG Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 62 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 78 кг |
| Дополнительно | Подвійний склопакет |
| Ефективний об'єм | 312 л |
| Замок | Є |
| Климатичний клас | 3 |
| Материал полок | фарбований метал |
| Объем, л | 380 л |
| Освещение | LED |
| Мощность | 0,135 кВт кВт |
| Розмір полок | 410х485 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 595х662х1882 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 700х725х1970 мм |
| Розташування дверей | праві/не змінні |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Темп.режим | -18°C...-22°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Скляні двері, без канопе, колір білий, цифровий термостат |
| Хлодоген | R290 |
- Цена: 43 875 ₴

