
Аппарат для шаурмы электрический SD14 Remta
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 19.6 кг |
| Основные | |
| Производитель | Remta |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина шампуру | 63 см |
| Завантаження м'яса | 40 кг |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 3,6 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 510х640х920 мм |
| Торгова марка | Remta |
| Характеристики | Верхній привід, Роздільне регулювання тенів, корпус с нержавіючої сталі |
- Цена: 17 865 ₴

