
Моноблок SGL014P Snaige
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Литва |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 52 кг кг |
| Вага в упаковці | 71 кг |
| Напряжение | 230 W |
| Объем холодильной камеры | 3,2…14,5 |
| Мощность | 1.3 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 720x400x795 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 880x490x880 мм |
| Темп.режим | -15°C…-25°C ( +10…+43°) |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R 290a |
| Холодильна потужність, Вт | 1000 Вт |
- Цена: 71 720 ₴

