
Картоплечистка OHE.PS.25D Gooder
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 65 кг кг |
| Дополнительно | Система автоматичної зупинки після закінчення встановленого часу |
| Корпус | Нержавіюча сталь |
| Вместимость бункера | 25 кг |
| Напряжение | 220/380 В |
| Панель управління | Цифрова |
| Мощность | 1,1 кВт кВт |
| Производительность | 750 кг/година |
| Розміри (ДхШхВ) | 770х520х990 мм |
| Торгова марка | Gooder |
- Цена: 83 160 ₴

