
Картоплечистка OHE.PS.10D Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 45 кг |
| Основные атрибуты | |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | Система автоматичної зупинки після закінчення встановленого часу |
| Корпус | Нержавіюча сталь |
| Вместимость бункера | 10 кг |
| Напряжение | 220/380 В |
| Мощность | 0,55 кВт кВт |
| Производительность | 300 кг/година |
| Розміри (ДхШхВ) | 750х430х870 мм |
| Торгова марка | Gooder |
- Цена: 71 370 ₴

