
Тепловая витовая XCR-50L Cube Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 14 кг |
| Основные атрибуты | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 18 кг |
| Дополнительно | Піддон для крихт висувається для зручного чищення |
| Напряжение | 220-240V/50Hz |
| Объем, л | 50 л |
| Мощность | 0,8 кВт кВт |
| Розмір полок | 520х260 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 555х361х368 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 706х478х496 мм |
| Темп.режим | 30°C – 90°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Механічний термостат, Основа з нержавіючої сталі |
- Цена: 10 350 ₴

