
Тепловая витая XCR-45L Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 15 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 20 кг |
| Дополнительно | Піддон для крихт висувається для зручного чищення |
| Напряжение | 220-240V/50Hz |
| Объем, л | 45 л |
| Освещение | Немає |
| Мощность | 0,8 кВт кВт |
| Розмір полок | 520х270 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 555х380х368 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 706х497х496 мм |
| Темп.режим | 30°C – 90°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Механічний термостат, Основа з нержавіючої сталі |
- Цена: 10 260 ₴

