
Морозильный ларь UDD 500 BK Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 76 кг |
| Основные атрибуты | |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 94 кг |
| Замок | Є |
| Климатичний клас | С |
| Цвет | Белый |
| Кількість корзин | 2 шт |
| Матеріал корзин | пластик |
| Напряжение | 230 W |
| Объем, л | 454 л |
| Освещение | LED |
| Мощность | 0,249 кВт кВт |
| Розмір корзин | 220х490х180 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 1554х725х834 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1585х750х975 мм |
| Розміри внутрішні | 1430х510х682 мм |
| Рівень шуму dB (A) | 38 |
| Система охлаждения | Статична |
| Потребление электроэнергии | 2,49 кВт/д |
| Темп.режим | -18°C...-23°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R 290a |
- Цена: 32 850 ₴

