
Промышленная хлеборезка ED.01 Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 120 кг |
| Основные атрибуты | |
| Страна производитель | Турция |
| Количество ножей | 30 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 145 кг |
| Длина кабеля | 170 см |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 0,18 кВт кВт |
| Производительность | 500 скибок/година |
| Розмір хлібу (ДхШ) | 380х320 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 820х850х1150 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 830х860х1280 мм |
| Толщина нарезки | 13 мм не регулюється |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Корпус крашений, робоча поверхня і ножі нержавіюча сталь |
- Цена: 59 940 ₴

