|
| Вес | 110 кг |
|
| Страна производитель | Турция |
|
| Вага в упаковці | 120 кг |
| Довжина зливного шлангу | 220 см |
| Длина кабеля | 290 см |
| Довжина шлангу подачі води | 150 см |
| Дополнительно | Економія електроенергії миючих засобів та води |
| З'єднання для зливу стічних вод | 3/4 (d 28 мм) |
| Кількість корзин | 2 шт + 1 стакан під прибори |
| Количество программ стирки | 4 |
| Матеріал корзин | пластик |
| Вместимость | 15 тарілок (d35 см) /25 стаканів |
| Навантажувальна висота | 445 мм |
| Напряжение | 380В |
| Помпа | миючого засобу, ополіскувача, зливу води |
| Мощность | 10 кВт кВт |
| Производительность | 1000 тарілок/година (40корзин) |
| Розмір корзин | 500х500 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 750х850х1420 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 990х800х1670 мм |
| Температура води для миття | 55-60°С |
| Температура промивної води | 80-85°С |
| Тиск і температура води на вході | 2-4 Bar/50 C° |
| Торгова марка | Gooder |
| Тривалість програми | Цифрове:60,90,120,180 сек |
| Характеристики | Корпус, бойлер і промивний бак з нержавіючої сталі |